FESTES - 30/07/2018

Festa local - Festa Major

• De 2/4 de 12 del matí a 2/4 de 2 del migdia i de 4 a 7 de la tarda, a les piscines municipals, Festa Aquàtica.

• A les 6 de la tarda, al Prat Rodó, Tornaboda i audició de sardanes amb la Cobla l’Arbucienca.

• A 2/4 11 de la nit, a Can Cassó, Teatre de Festa Major amb l’obra “EL COMEDIANT” de la Companyia Cascai Teatre.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador