FESTES - 28/07/2018

Festa Major

• De les 10 a la 1 del migdia, al Prat Rodó, Sessió d’anellament i cens d’ocells del Montseny, alliberament d’aus i penjada de caixes-niu per ratpenats i raspinells.

• A 2/4 12 del matí, a la Plaça de la Vila, espectacle familiar infantil i, tot seguit, Festa de l’escuma.

• A 2/4 7 de la tarda, a la placeta dels Bosquerols, inici del VIII Correbars amb la xaranga Damm-er (per majors de 18 anys).

• A les 7 de la tarda, a Can Cassó, actuació musical familiar del grup DREAMKIDS (participants del programa Oh Happy Day!).

• A les 11 de la nit, a Can Cassó, Ball de Festa Major amb el Quartet Solimar.

• A les 11 de la nit, a la zona de barraques, Concert amb les actuacions de: Gwrando New Project, Brote, Buhos, Dj Pumocat.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador