CULTURA - 14/06/2007

La millor música renaixentista arriba a Arbúcies

Amb el títol d'Ensalades i altres polifonies del renaixement arriba aquest dissabte la millor música d'aquella època a Arbúcies. Es tracta d'una ocasió única per gaudir d'una selecció molt acurada de la millor música renaixentitsta amb la presència de la Coral Amethysta i l'acompanyament del conjunt de bec i percussió, Els Ministrils. Emilio de la Linde dirigirà el concert.

El concert es farà a les 10 de la nit a l'Església Parroquial. L'entrada és lliure.

Programa concert (pdf, 375 kb)

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador